Hieronder staat het programma, bestaande uit 6 rondes van ieder maximaal een uur.
De eerste 3 rondes zijn op dinsdagmiddag 23 juni en de laatste 3 op woensdagmiddag 24 juni.
Er zijn 4 thema’s, voor ieder thema zijn ongeveer 7 sessies geprogrammeerd. Totaal zijn er 29 sessies. Voor een overzicht per thema, zie sprekers per thema.
Dinsdag 23 juni
Ronde 1 van 13.30 tot 14.30
Chris Dorna en Lex van Gijssel, CodeKids / Stichting DevLab Academy
Maak het met de Micro:bit (maximum aantal deelnemers: 20)
Koen Stulens, Texas Instruments
Digi-Bèta in de klas
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles met een spel over veiligheid en privacy, gericht op de ethiek van techniek
Barbara Gemen, Kivi
Workshop gaming & cyber security
Hans de Vries en Allard Strijker, SLO – Nationaal expertisecentrum leerplanontwikkeling
Update Curriculum.nu en Digitale Geletterdheid
Ronde 2 van 14.45 tot 15.45
Cocky Booij en Shirley de Wit, VHTO
Computer Science Certificate, lesprogramma programmeren
Diane van der Linde en Herma Jonker, Hogeschool Windesheim
Computational Thinking voor het (V)MBO
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles over het bouwen van een hologram
Cyril Rothkrantz en Eugenie Zwanenburg, Veurs Lyceum
Ontwikkelen van een doorlopende leerlijn in digitale vaardigheden
Wim Hilberdink, Thorbecke Scholengemeenschap te Zwolle
Mediawijsheid moet!
Ronde 3 van 16.00 tot 17.00
Let op: de sessie van IBM is verplaatst naar woensdag 14.45 uur
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles over de ontwikkeling van artificiële intelligentie
Daniël Lechner, Netwerk Mediawijsheid
Vernieuwd competentiemodel mediawijsheid
Peter Vroon, Frank Hagenaars en Koen Vos, RSG ’t Rijks
2D en 3D online tekenen met Onshape, lasersnijden en 3D printen
Stephanie van den Kieboom, Het Erasmus
Doorlopende leerlijn digitale geletterdheid van PO naar VO
Woensdag 24 juni
Ronde 1 van 13.30 tot 14.30
Felienne Hermans, Universiteit Leiden
Leren programmeren met Hedy
Pauline Maas, 4PIP
Hoe gebruik je de micro:bit in je klas?
Jonathan Ellen, Autoriteit Persoonsgegevens
Veilig met je persoonsgegevens omgaan
Remco Pijpers en Erwin Bomas, Kennisnet
Kritisch kijken naar technologie
Roel van der Sloot, Fioretti College
Technologie & Toepassing: betekenisvol onderwijs in het vmbo!
Ronde 2 van 14.45 tot 15.45
Warner Dijkhuizen, Frank de Visser en Joris Mertens, IBM
Open P-TECH, online lesprogramma over nieuwe ICT-vaardigheden
Ingrid de Jong en Mickey Touwslager, Cubiss
Makers on Tour – Aan de slag met maken!
Daniël Lechner en Eva Bosgraaf, Opleiding Mediacoach
Twee pareltjes uit de Opleiding Mediacoach
Hafida Makioui, Methode Instruct
DIGIT, een complete online methode voor digitale geletterdheid (Instruct)
Ingrid Hokojoku en Albert Sikkens, CSG Liudger
Digitale geletterdheid op CSG Liudger
Ronde 3 van 16.00 tot 17.00
Chris Dorna en Lex van Gijssel, CodeKids / Stichting DevLab Academy
Hoe maak ik het met de Micro:bit (en Python) (maximum aantal deelnemers: 20)
Berry Nieskens, Cartesius 2
Lesmodule informatievaardigheden
Andrea Berkelder en Channa Hoogervorst, De Koninklijke Bibliotheek
Bronnenonderzoek met Delpher
Phillip Braas, Edictum
Leren van ICT Basisvaardigheden
Edo Regtop en Laurens van der Molen
Gastlessen zo Geregeld en Geef IT Door