Er zijn 4 thema’s, voor ieder thema zijn ongeveer 7 sessies geprogrammeerd. Totaal zijn er 29 sessies. Hieronder staan per thema de sessies opgesomd.
Thema 1: Computational thinking en leren programmeren
Chris Dorna en Lex van Gijssel, CodeKids / Stichting DevLab Academy
Maak het met de Micro:bit (dinsdag 13:30) (maximum aantal deelnemers: 20)
Koen Stulens, Texas Instruments
Digi-Bèta in de klas (dinsdag 13:30)
Cocky Booij en Shirley de Wit, VHTO
Computer Science Certificate, lesprogramma programmeren (dinsdag 14:45)
Diane van der Linde en Herma Jonker, Hogeschool Windesheim
Computational Thinking voor het (V)MBO (dinsdag 14:45)
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles over de ontwikkeling van artificiële intelligentie (dinsdag 16:00)
Felienne Hermans, Universiteit Leiden
Leren programmeren met Hedy (woensdag 13:30)
Pauline Maas, 4PIP
Hoe gebruik je de micro:bit in je klas? (woensdag 13:30)
Chris Dorna en Lex van Gijssel, CodeKids / Stichting DevLab Academy
Hoe maak ik het met de Micro:bit (en Python) (woensdag 16:00) (maximum aantal deelnemers: 20)
Thema 2: Mediawijsheid
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles met een spel over veiligheid en privacy, gericht op de ethiek van techniek (dinsdag 13:30)
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles over de ontwikkeling van artificiële intelligentie (dinsdag 16:00)
Daniël Lechner, Netwerk Mediawijsheid
Vernieuwd competentiemodel mediawijsheid (dinsdag 16:00)
Jonathan Ellen, Autoriteit Persoonsgegevens
Veilig met je persoonsgegevens omgaan (woensdag 13:30)
Remco Pijpers en Erwin Bomas, Kennisnet
Kritisch kijken naar technologie (woensdag 13:30)
Ingrid de Jong en Mickey Touwslager, Cubiss
Makers on Tour – Aan de slag met maken! (woensdag 14:45)
Daniël Lechner en Eva Bosgraaf, Opleiding Mediacoach
Twee pareltjes uit de Opleiding Mediacoach (woensdag 14:45)
Thema 3: ICT-basisvaardigheden en informatievaardigheden
Barbara Gemen, Kivi
Workshop gaming & cyber security (dinsdag 13:30)
Natasja Corver, FutureNL
Een voorbeeldles over het bouwen van een hologram (dinsdag 14:45)
Warner Dijkhuizen, Frank de Visser en Joris Mertens, IBM
Open P-TECH, online lesprogramma over nieuwe ICT-vaardigheden (verplaatst naar woensdag 14:45)
Peter Vroon, Frank Hagenaars en Koen Vos, RSG ’t Rijks
2D en 3D online tekenen met Onshape, lasersnijden en 3D printen (dinsdag 16:00)
Remco Pijpers en Erwin Bomas, Kennisnet
Kritisch kijken naar technologie (woensdag 13:30)
Hafida Makioui, Methode Instruct
DIGIT, een complete online methode voor digitale geletterdheid (woensdag 14:45)
Berry Nieskens, Cartesius 2
Lesmodule informatievaardigheden (woensdag 16:00)
Andrea Berkelder en Channa Hoogervorst, De Koninklijke Bibliotheek
Bronnenonderzoek met Delpher (woensdag 16:00)
Phillip Braas, Edictum
Leren van ICT Basisvaardigheden (woensdag 16:00)
Thema 4: Implementatie van digitale geletterdheid op scholen
Hans de Vries en Allard Strijker, SLO – Nationaal expertisecentrum leerplanontwikkeling
Update Curriculum.nu en Digitale Geletterdheid (dinsdag 13:30)
Wim Hilberdink, Thorbecke Scholengemeenschap te Zwolle
Mediawijsheid moet! (dinsdag 14:45)
Cyril Rothkrantz en Eugenie Zwanenburg, Veurs Lyceum
Ontwikkelen van een doorlopende leerlijn in digitale vaardigheden (dinsdag 14:45)
Stephanie van den Kieboom, Het Erasmus
Doorlopende leerlijn digitale geletterdheid van PO naar VO (dinsdag 16:00)
Roel van der Sloot, Fioretti College
Technologie & Toepassing: betekenisvol onderwijs in het vmbo! (woensdag 13:30)
Ingrid Hokojoku en Albert Sikkens, CSG Liudger
Digitale geletterdheid op CSG Liudger (woensdag 14:45)
Edo Regtop en Laurens van der Molen
Gastlessen zo Geregeld en Geef IT Door (woensdag 16:00)